
- Бар
- Коды:23490
HGRT-40-A 563912 FESTO - Радиалды ұстағыш, ø40 мм, 180°, G1/8
1 960 070 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGRT-40-A 563912
Ашу бұрышы: 180° • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø40 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 563912 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. ашу бұрышы | 180° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 2Гц |
| Таңбалау | HGRT-40-A |
| Салмақ | 1580ж |
| Инерцияның массалық сәті | 13,87 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 320мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 3892Нсм |
| Жалпы қармау сәті 6 барда, тұйықталу | 3526Нсм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.02 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø40 мм |
- Бағасы: 1 960 070 ₸




