
- Бар
- Коды:19804
CP-A08-M12-EL-Z 546924 FESTO - Шығыс модулі
831 458 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CP-A08-M12-EL-Z 546924
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 546924 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | әр топтағы сақтандырғыштар арқылы электрониканың ішкі қорғанысы |
| Жай-күй индикаторы | 3 module diagnostics8 channel diagnostics8 channel status |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Шығарулардың максималды саны | 8 |
| Таңбалау | CP-A08-M12-EL-Z |
| Монтаждау | үстіңгі рельспен керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық діріл, жүктеме кернеуі | 4 Vss |
| Ескертпе, жүктеме кернеуі | Жүктеме кернеуін қосу арқылы (24 V DC) |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
- Бағасы: 831 458 ₸

