
- Бар
- Коды:19811
CP-E16-M8-EL 546922 FESTO - Кіріс модулі
718 145 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CP-E16-M8-EL 546922
Қорғау класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V DC • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 546922 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 мс (0,5 мс, 10 мс, 20 мс, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC1131-T2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | әр топтағы сақтандырғыштар арқылы электрониканың ішкі қорғанысы |
| Жай-күй индикаторы | 16 channel status2 module diagnostics4 group diagnostics |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. әрбір модуль үшін жалпы ток | 0.7A |
| Енгізулердің максималды саны | 16 |
| Таңбалау | CP-E16-M8-EL |
| Монтаждау | үстіңгі рельспен керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қалдық діріл, жүктеме кернеуі | 4 Vss |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≤6 V,Сигнал 1: ≥ 8.6 V |
- Бағасы: 718 145 ₸

