
- Бар
- Коды:75652
CPX-AP-I-4DI4DO-M8-3P 8086601 FESTO - Дискретті кіріс/шығыс модулі
343 530 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-AP-I-4DI4DO-M8-3P 8086601
Дискретті шығыс: PNP • Қорғау класы: IP65, IP67 • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8086601 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 0,1 ms,10 ms,20 ms,3 ms |
| Кіріс сипаттамалары | IEC 61131-2 бойынша, 3 тип |
| Диагностика | Electronics/sensors overvoltage,Electronics/sensors undervoltage, Load overvoltage, Load switch-off, Load undervoltage,Short-circuit/overload output signal,Датчиктің қоректендіруіндегі қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | diagnostics per module,жүктемені қоректендіру,арнаға мәртебе |
| Дискретті кірістер, саны | 4 |
| Дискретті шығулар, саны | 4 |
| Дискретті шығу | PNP |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, шығулар | ± 25 % |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | арнаға арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы,модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m inputs,30 m outputs,50 m system communication |
| Макс. электрмен жабдықтау қуаты | 2 x 4 A (external fuse required) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 1,8 A |
| Макс. токты тұтыну | 10мА |
| Таңбалау | CPX-AP-I-4DI4DO-M8-3P |
| Салмақ | 129ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Қуат, функция | Incoming electronics/sensors and load |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Түрі. 35 мА |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | Unused connections sealed |
| Жұмыс кернеуі бойынша ескертпе | Note voltage drop,SELV/PELV fixed power supplies required |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 30x170x35мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ,Сигнал 1: |
- Бағасы: 343 530 ₸

