
- Бар
- Коды:75654
CPX-AP-I-8DI-M8-3P 8086600 FESTO - Дискретті кіріс модулі
286 295 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-AP-I-8DI-M8-3P 8086600
Қорғау класы: IP65, IP67 • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8086600 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 0,1 ms,10 ms,20 ms,3 ms |
| Кіріс сипаттамалары | IEC 61131-2 бойынша, 3 тип |
| Диагностика | Electronics/sensors overvoltage,Electronics/sensors undervoltage,Датчиктің қоректенуіндегі қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | diagnostics per module,арнаға мәртебе |
| Дискретті кірістер, саны | 8 |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | модульге арналған ішкі электронды қорғаныс сақтандырғышы |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 30 m inputs,50 m system communication |
| Макс. электрмен жабдықтау қуаты | 2 x 4 A (external fuse required) |
| Макс. модульге кірудің қалдық тогы | 1,8 A |
| Таңбалау | CPX-AP-I-8DI-M8-3P |
| Салмақ | 126г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Қуат, функция | Incoming electronics/sensors and load |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Typical 32 mA |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | Unused connections sealed |
| Жұмыс кернеуі бойынша ескертпе | Note voltage drop,SELV/PELV fixed power supplies required |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 30x170x35мм |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ,Сигнал 1: |
- Бағасы: 286 295 ₸

