
- Бар
- Коды:75655
CPX-AP-I-PN-M12 8086607 FESTO - PROFINET интерфейс модулі
858 835 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CPX-AP-I-PN-M12 8086607
Қорғау класы: IP65, IP67 • Корпус материалы: поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8086607 |
| Диагностика | Датчиктің қоректенуіндегі қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,Шығудағы қысқа тұйықталу/шамадан тыс жүктеме,Модуль қатесі,Жүктеменің төмен кернеуі |
| Шиналар бойынша диагностика | APDD invalid,Communication to AP module interrupted,Electronics/sensors overvoltage,Electronics/sensors undervoltage,Load overvoltage,Load switch-off,Load undervoltage |
| Жарықдиодтардың көмегімен диагностика | diagnostics per module,system diagnostics,желі қателері,жүктемені қоректендіру,электроника/датчиктерді қоректендіру,техникалық қызмет көрсету қажет |
| Кернеудің рұқсат етілген ауытқуы, шығулар | ± 25 % |
| Электроника/датчиктер үшін кернеудің рұқсат етілген ауытқулары | ± 25 % |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | Иә |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі | Ethernet |
| Өнеркәсіптік шинаның интерфейсі, гальваникалық оқшаулау | Иә |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | поликарбонат (ДК);полиамид (PA);никельмен қапталған мырыш |
| Сызықтың макс. ұзындығы | 50 m system communication |
| Макс. модульдер саны | 80 |
| Макс. электрмен жабдықтау қуаты | 2 x 4 A (external fuse required) |
| Макс. токты тұтыну | 5мА |
| Кіруге арналған мекенжайлардың максималды саны | 1.024 Byte |
| Шығуға арналған мекенжайлардың максималды саны | 1.024 Byte |
| Таңбалау | CPX-AP-I-PN-M12 |
| Салмақ | 186ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | Пластик |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 5 - 95%, конденсат түзілмейді |
| Қуат, функция | Incoming electronics/sensors and load |
| Ақаулық кезінде қоректендіру кернеуін ұстап тұру | 10 ms |
| Конфигурацияны қолдау | GSDML файлы |
| Электроника/датчиктер үшін номиналды жұмыс кернеуіндегі меншікті токтың шығыны | Әдетте 80 мА. |
| Қорғау сыныбы бойынша ескертпе | Unused connections sealed |
| Жұмыс кернеуі бойынша ескертпе | Note voltage drop,SELV/PELV fixed power supplies required |
| Хаттама | PROFINET IRTPROFINET RT |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 50°C |
| Өлшемдері | 45x170x35мм |
- Бағасы: 858 835 ₸

