
- Бар
- Коды:29177
CTSL-D-16E-M8-3 1387363 FESTO - Кіріс модулі
580 302 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CTSL-D-16E-M8-3 1387363
Электр қосылымы: M12x1 5 істікшелі қосқыш, M8x1 3 істікшелі қосқыш (16 дана) • Қорғаныс класы: IP65, IP67 • Жұмыс кернеуі: 18 ÷ 30 V тұрақты ток • Корпус материалы: арматураланған полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1387363 |
| Кірістегі тербеліс уақыты | 3 мс (0.5 мс, 10 мс, 20 мс, параметрленетін) |
| Кіріс сипаттамалары | IEC1131-T2 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | әр топтағы сақтандырғыштар арқылы электрониканың ішкі қорғанысы |
| Полярлықтың өзгеруінен қорғау | жұмыс кернеуі үшін |
| Қорғау сыныбы | IP65IP67 |
| Ғимарат | арматураланған полиамид (PA) |
| Қақпақ | арматураланған полиамид (PA) |
| Макс. әрбір модуль үшін жалпы ток | 1.2A |
| Енгізулердің максималды саны | 16 |
| Таңбалау | CTSL-D-16E-M8-3 |
| Салмақ | 250г |
| Монтаждау | үстіңгі рельспен керек-жарақтардың көмегімен тасымалдау тесігі |
| Негізгі материал | Пластик |
| Номиналды жұмыс кернеуі кезіндегі ток шығыны, логика | 35мА |
| Хаттама | I-PortIO-Link |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс кернеуі | 18 ÷ 30 V DC |
| Өлшемдері | 143x103x32мм |
| Өнімге қатысты жарықдиодтар | 1 PS operating voltage electrical,16 channel status,2 group diagnostics |
| Ауыстыру деңгейі | Сигнал 0: ≤ 5 V,Сигнал 1: ≥ 11 V |
| Электр байланысы | M12x1 қосқышы 5 істікшелі, M8x1 қосқышы 3 істікшелі (16 дана) |
- Бағасы: 580 302 ₸

