
- Бар
- Коды:52700
VUVB-S-M32C-AZD-Q4-2AC1 537570 FESTO - Пневмотаратқыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VUVB-S-M32C-AZD-Q4-2AC1 537570
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Стандартты номиналды шығын: 200л/мин • Стандарт: DIN 43650 (EN 175301-803) • Электр қосылымы: DIN 43650 типті қосқыш C (8 мм) 2 істікшелі • Жалғау: 4 мм • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: күшейтілген полиамид (PA6)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 537570 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | күшейтілген полиамид (PA6) |
| Таңбалау | VUVB-S-M32C-AZD-Q4-2AC1 |
| Монтаждау | коллекторлық тақтадакөтерме тесігі |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Негізгі материал | Пластик |
| Қосылу | 4 мм |
| Қосылу, 1 арна | тақта/ернемек |
| Қосылу, 2 арна | 4 мм (түтік) |
| Қосылу, 3 арна | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 8бар |
| Стандарт | DIN 43650 (EN 175301-803) |
| Стандартты номиналды шығыс | 200 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 2 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

