
- Бар
- Коды:54069
VMEM-D-M52-M-G18 563390 FESTO - Пневмотаратқыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VMEM-D-M52-M-G18 563390
Клапанның қызметі: 5/2 моностабильді • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 500л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 563390 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. жетектегі көлденең күш | 30 N |
| Макс. ауыстыру жиілігі | 2Гц |
| Жетектегі максималды күш | 150 N |
| Таңбалау | VMEM-D-M52-M-G18 |
| Салмақ | 176ж |
| Монтаждау | тесік арқылыорнату монтаждау панелінде |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, 1 арна | G1/8 |
| Қосылу, 2 арна | G1/8 |
| Қосылу, 3 арна | G1/8 |
| Қосылу, 4 арна | G1/8 |
| Қосылу, 5 арна | G1/8 |
| Жетек күші | 27.5Н |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 10бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 500 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 4мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 20мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

