
- Бар
- Коды:11274
J-5/2-5,0- B 173172 FESTO - Пневмотаратқыш пневмо. тір., 5/2 бист.
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы J-5/2-5,0-B 173172
Дыбыс қысымының деңгейі: 75дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 700л/мин • Жалғау: плита/фланец • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 173172 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | J-5/2-5,0-B |
| Салмақ | 65ж |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 18мм |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау плитасы |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 700 л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 75дБ |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 17.8 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

