
- Бар
- Коды:11422
VL-5/3E-1/8-P-B 173179 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор пневматикалық тірек, 5/3 шығару, G1/8
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VL-5/3E-1/8-P-B 173179
Дыбыс қысымының деңгейі: 75дБ • Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді орта позициядағы сору • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 350л/мин • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 173179 |
| Қосу уақыты | 6мс |
| Өшіру уақыты | 22мс |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VL-5/3E-1/8-P-B |
| Салмақ | 80г |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 18мм |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M5 |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, 1 арна | тақта/ернемек |
| Қосылу, 2 арна | G1/8 |
| Қосылу, 3 арна | тақта/ернемек |
| Қосылу, 4 арна | G1/8 |
| Қосылу, 5 арна | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Қолмен қайталау | Жоқ |
| Стандартты номиналды шығыс | 350л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 75дБ |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Ені | 17.8 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

