
- Бар
- Коды:54064
VHEM-LT-M32C-M-G14 561326 FESTO - Пневматикалық таратқыш
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы VHEM-LT-M32C-M-G14 561326
Клапанның қызметі: 3/2 НЗ • Стандартты номиналды шығын: 1000л/мин • Жалғау: G1/4 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 561326 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | VHEM-LT-M32C-M-G14 |
| Салмақ | 216ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/4 |
| Қосылу, 1 арна | G1/4 |
| Қосылу, 2 арна | G1/4 |
| Қосылу, 3 арна | G1/4 |
| Жетек күші | 31Н |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -10 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | -0.95 ÷ 8бар |
| Стандартты номиналды шығыс | 1000л/мин |
| Клапан түрі | тікелей іс-қимыл |
| Конструкция түрі | ершікті клапан |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Шартты өту | 6мм |
| Клапанның қызметі | 3/2 НЗ |
| Ені | 25мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

