
- Бар
- Коды:11286
JMEBH-5/2-5,0- B-110AC 173068 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 бист., 110 VAC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы JMEBH-5/2-5,0-B-110AC 173068
Дыбыс қысымының деңгейі: 75дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 700л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C қосқышы (8 мм) 3 істікшелі • Жалғау: плита/фланец • Қорғаныс класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 173068 |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | Монтаждау плитасы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | JMEBH-5/2-5,0-B-110AC |
| Салмақ | 146г |
| Монтаждау | монтаждау тақтасында |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 18мм |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық ауаны жеткізу | монтаждау плитасы |
| Қосылу | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 1.5 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 700 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | ауа серіппесі |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 75дБ |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 бистабильді |
| Ені | 17.8 мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 бойынша қосқыш С типі (8 мм) 3 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

