
- Бар
- Коды:11380
МЕХ-5/2-1/8- S-B 173130 FESTO - Пневмотаратқыш электр. тір., 5/2 моност., G1/8, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MEH-5/2-1/8-S-B 173130
Дыбыс қысымының деңгейі: 75дБ • Клапанның қызметі: 5/2 тұрақты • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 600л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 типті микро (9,4 мм) 2 істікшелі қосқыш • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 173130 |
| Қосу уақыты | 10мс |
| Өшіру уақыты | 28мс |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | M5 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MEH-5/2-1/8-S-B |
| Салмақ | 105ж |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 18мм |
| Негізгі материал | алюминий |
| Пилоттық ауаны жеткізу | M3 |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | -0.9 ÷ 10бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 600 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 75дБ |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/2 моностабильді |
| Ені | 17.8 мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 2 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

