
- Бар
- Коды:11393
MEH-5/3E-1/8-P-B 173147 FESTO - Пневматикалық дистрибьютор электр. тірек., 5/3 шығару, G1/8, 24 VDC
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы MEH-5/3E-1/8-P-B 173147
Дыбыс қысымының деңгейі: 75дБ • Клапанның қызметі: 5/3 моностабильді орта позициядағы сору • Стандартты номиналды ағын жылдамдығы: 500л/мин • Электр қосылымы: DIN 43650 типті C micro қосқышы (9,4 мм) 2 істікшелі • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 173147 |
| Қосу уақыты | 12мс |
| Өшіру уақыты | 25мс |
| Пилоттың пайдаланылған газы, 82/84 арна | Монтаждау плитасы |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | MEH-5/3E-1/8-P-B |
| Салмақ | 153ж |
| Монтаждау | коллекторлық плитада |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Монтаждау қадамы | 18мм |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, 1 арна | тақта/ернемек |
| Қосылу, 2 арна | G1/8 |
| Қосылу, 3 арна | тақта/ернемек |
| Қосылу, 4 арна | G1/8 |
| Қосылу, 5 арна | тақта/ернемек |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 50°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Жұмыс циклі | 100% |
| Қолмен қайталау | бекітумен |
| Стандартты номиналды шығыс | 500 л/мин |
| Клапан түрі | пилоттық басқарумен |
| Конструкция түрі | орамды |
| Қалпына келтіру түрі | механикалық серіппе |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR)/сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR) |
| Дыбыс қысымының деңгейі | 75дБ |
| Шартты өту | 5мм |
| Клапанның қызметі | 5/3 орташа позициядағы сору моностабильді |
| Ені | 17.8 мм |
| Электр байланысы | DIN 43650 микро типті қосқыш (9,4 мм) 2 істікшелі |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

