
- Бар
- Коды:28332
EMGA-120-P-G5-SAS-140 552199 FESTO - Редуктор
2 121 380 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-120-P-G5-SAS-140 552199
Сәт: 195Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 552199 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 140A |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 120G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 65001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 312Нм |
| Таңбалау | EMGA-120-P-G5-SAS-140 |
| Салмақ | 6000г |
| Редуктордың инерция моменті | 1,53 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 195Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.209027777777778,5:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 140 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 120 mm |
| Айналуға төзімділік | 12,12 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,12 deg |
- Бағасы: 2 121 380 ₸



