
- Бар
- Коды:28333
EMGA-160-P-G3-SAS-140 552200 FESTO - Редуктор
4 721 120 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-160-P-G3-SAS-140 552200
Сәт: 400Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 552200 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 140A |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 160G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 65001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 640Нм |
| Таңбалау | EMGA-160-P-G3-SAS-140 |
| Салмақ | 18000ж |
| Редуктордың инерция моменті | 12,14 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 400Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.125694444444444,3:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 140 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 160 mm |
| Айналуға төзімділік | 38,38 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,1 deg |
- Бағасы: 4 721 120 ₸



