
- Бар
- Коды:28335
EMGA-40-A-G3-40P 8085342 FESTO - Редуктор
1 231 002 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-40-A-G3-40P 8085342
Сәт: 4.5Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8085342 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 40P |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 40G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 180001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.95 |
| Максималды айналу моменті | 7Нм |
| Таңбалау | EMGA-40-A-G3-40P |
| Салмақ | 500г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,049 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 4.5Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.125694444444444,3:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Айналуға төзімділік | 0,8 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Тік бұрышты редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,35 deg |
- Бағасы: 1 231 002 ₸



