
- Бар
- Коды:28337
EMGA-40-P-G3-EAS-40 2297684 FESTO - Редуктор
809 455 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-40-P-G3-EAS-40 2297684
Сәт: 11Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2297684 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 40P |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 40G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 180001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 17.6Нм |
| Таңбалау | EMGA-40-P-G3-EAS-40 |
| Салмақ | 350г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,031 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 11Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.125694444444444,3:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Айналуға төзімділік | 1,1 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,25 deg |
- Бағасы: 809 455 ₸






