
- Бар
- Коды:28340
EMGA-40-P-G5-EAS-40 2297685 FESTO - Редуктор
809 455 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-40-P-G5-EAS-40 2297685
Сәт: 14Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2297685 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 40P |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 40G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 180001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 22Нм |
| Таңбалау | EMGA-40-P-G5-EAS-40 |
| Салмақ | 350г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,019 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 14Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.209027777777778,5:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Айналуға төзімділік | 1,1 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,25 deg |
- Бағасы: 809 455 ₸






