
- Бар
- Коды:28347
EMGA-60-P-G3-SAS-70 552190 FESTO - Редуктор
1 036 748 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-60-P-G3-SAS-70 552190
Сәт: 22Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 552190 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 70A |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 60G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 130001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 35.2 Нм |
| Таңбалау | EMGA-60-P-G3-SAS-70 |
| Салмақ | 900г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,135 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 22Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.125694444444444,3:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 70 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 60 mm |
| Айналуға төзімділік | 2,2,3 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,17 deg |
- Бағасы: 1 036 748 ₸



