
- Бар
- Коды:28361
EMGA-80-P-G5-EAS-80 2297691 FESTO - Редуктор
1 086 178 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGA-80-P-G5-EAS-80 2297691
Сәт: 110Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2297691 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Редуктор интерфейсі, жетек білігі | 80P |
| Редуктор интерфейсі, шығыс білігі | 80G |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 70001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.98 |
| Максималды айналу моменті | 176Нм |
| Таңбалау | EMGA-80-P-G5-EAS-80 |
| Салмақ | 2000ж |
| Редуктордың инерция моменті | 0,45 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 110Нм |
| Беріліс қатынасы | 0.209027777777778,5:1 |
| Жұмыс температурасы | -25 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 80 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 80 mm |
| Айналуға төзімділік | 6,6 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,12 deg |
- Бағасы: 1 086 178 ₸






