
- Бар
- Коды:28370
EMGC-40-P-G3-SEC-67 8000594 FESTO - Редуктор
565 592 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGC-40-P-G3-SEC-67 8000594
Сәт: 5Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8000594 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Интерфейс коды, қозғалтқыштың шығысы | 40G |
| Интерфейс коды, қозғалтқыш | 67A |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 60001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.94 |
| Максималды айналу моменті | 10Нм |
| Таңбалау | EMGC-40-P-G3-SEC-67 |
| Салмақ | 450г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,06 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 5Нм |
| Беріліс қатынасы | 0,125694444444444,0.125694444444444 |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 67 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 40 mm |
| Айналуға төзімділік | 0,85 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,5 deg |
- Бағасы: 565 592 ₸

