
- Бар
- Коды:28379
EMGC-60-P-G35-SEC-67 8000621 FESTO - Редуктор
919 108 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGC-60-P-G35-SEC-67 8000621
Сәт: 44Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8000621 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Интерфейс коды, қозғалтқыштың шығысы | 60H |
| Интерфейс коды, қозғалтқыш | 67A |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 60001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.92 |
| Максималды айналу моменті | 55Нм |
| Таңбалау | EMGC-60-P-G35-SEC-67 |
| Салмақ | 1200г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,3 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 44Нм |
| Беріліс қатынасы | 1,45902777777778,1.45902777777778 |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 67 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 60 mm |
| Айналуға төзімділік | 2,2,4 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,67 deg |
- Бағасы: 919 108 ₸

