
- Бар
- Коды:28380
EMGC-60-P-G3-SEC-67 8000612 FESTO - Редуктор
730 580 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGC-60-P-G3-SEC-67 8000612
Сәт: 20Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8000612 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Интерфейс коды, қозғалтқыштың шығысы | 60H |
| Интерфейс коды, қозғалтқыш | 67A |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 60001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.94 |
| Максималды айналу моменті | 36Нм |
| Таңбалау | EMGC-60-P-G3-SEC-67 |
| Салмақ | 900г |
| Редуктордың инерция моменті | 0,4 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 20Нм |
| Беріліс қатынасы | 0,125694444444444,0.125694444444444 |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 67 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 60 mm |
| Айналуға төзімділік | 2,2,4 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Планетарлық редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,5 deg |
- Бағасы: 730 580 ₸

