
- Бар
- Коды:28385
EMGC-67-A-G1-SEC-67 2321480 FESTO - Редуктор
730 580 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы EMGC-67-A-G1-SEC-67 2321480
Сәт: 2Нм • Қорғау класы: IP54
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 2321480 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Қорғау сыныбы | IP54 |
| Интерфейс коды, қозғалтқыштың шығысы | 67A |
| Интерфейс коды, қозғалтқыш | 67A |
| Макс. кіріс жылдамдығы | 45001/мин |
| Макс. тиімділік | 0.9 |
| Максималды айналу моменті | 2.1Нм |
| Таңбалау | EMGC-67-A-G1-SEC-67 |
| Салмақ | 930ж |
| Редуктордың инерция моменті | 0,09 kgcm2 |
| Номиналды айналу моменті | 2Нм |
| Беріліс қатынасы | 0,0423611111111111,0.0423611111111111 |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 90°C |
| Қозғалтқыш фланецінің өлшемі | 67 mm |
| Редуктор фланецінің өлшемі | 67 mm |
| Айналуға төзімділік | 0,105 Nm/arcmin |
| Редуктор түрі | Тік бұрышты редуктор |
| Бұрыштық люфт | 0,67 deg |
- Бағасы: 730 580 ₸

