
- Бар
- Коды:6780
ДФСТ-80-40- D-Y4-A 543748 FESTO - Бекіткіш цилиндр
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DFST-80-40-D-Y4-A 543748
Поршеньнің диаметрі: 80мм • Инсульт: 40мм • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Бағыттаушы/бұралудан қорғау: бағыттаушы шыбықтар • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 543748 |
| Поршеньнің диаметрі | 80 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында PWIS заттары бар |
| Штоктың орындалуы | бір жақты өзек |
| Сабақтың соңы | тұтқа |
| Ғимарат | алюминий |
| Таңбалау | DFST-80-40-D-Y4-A |
| Салмақ | 6850г |
| Монтаждау | тесік арқылы |
| Монтаждау ережесі | тігінен |
| Бағыттаушы/бұралудан қорғау | бағыттаушы өзектер |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Рычагтың жағдайын сұрау | Индуктивті датчиктер үшін |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 10бар |
| Соққы күші | 6000Н |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Тығыздағыштар | бутадиен-нитрилді каучук (NBR) |
| Барысы | 40 мм |
| Өзек | тот баспайтын қоспаланған болат |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

