
- Бар
- Коды:246507
CGC-064 CAMOZZI - Үш нүктелі ұстағыш, ø64 мм, инсульт 6 мм, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGC-064
3 жұдырықшалы ұстағыш CGC сериясы 5 стандартты өлшемде жеткізіледі. Бұл тұтқалар кең ауқымды ұстауды айтарлықтай қысу күшімен біріктіруге мүмкіндік беретін ықшам дизайнға ие. Поршень тұрақты магнитпен жабдықталған, қозғалыс сенсорларымен жұптастырылған CSB сериясы. Датчиктер корпустағы U-тәрізді ойықтарға орнатылады және тұтқаның қандай күйде екенін анықтау үшін дірілдейді: ашық немесе жабық.
Ерекшеліктері:
- Ықшам құрылым
- Үлкен басып алу күші
- Түсірудің кең ауқымы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGC-064 |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 1Гц |
| Салмақ | 410г |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 576Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 666Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.05 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:8:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 7бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø64 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 192Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 222Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 6мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

