
- Бар
- Коды:246511
CGCN-050 CAMOZZI - Үш нүктелі ұстағыш, ø50 мм, 4 мм жүріс, M5
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы CGCN-050
CGCN пневматикалық тұтқаларының жаңа сериясы 5 өлшемде қол жетімді (50, 64, 80, 100, 125). Ықшам конструкция шағын өлшемдерде жоғары ұстау күшін және ұзақ қозғалыстарды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Поршеньге орнатылған тұрақты магнитті ұстағыштың арқасында CSD сериялы магниттік позиция сенсорлары корпустағы ойықтарға орнатылуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Ықшам құрылым
- 3 өздігінен орталықтанатын губкалар
- IP40
- Соңынан пневматикалық жалғау
- Ұзақ жүріс
- ROHS директивасына сәйкес
- PTFE, силикон және мыс пайдаланылмайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGCN-050 |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 5Гц |
| Салмақ | 210ж |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 253Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 286Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.05 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø50 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 84Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 95Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 4мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

