
- Бар
- Коды:266380
CGZT-040 CAMOZZI - Үш нүктелі ұстағыш, ø40 мм, инсульт 2,5 мм, 180 Н, M3
Бағасын нақтылаңыз
Сипаттамасы CGZT-040
Жоғары өнімді және дәл күш беру жүйесін пайдалана отырып, CGZT пневматикалық тұтқаларының жаңа сериясы ықшам және жеңіл құрылымда жоғары қайталануды қамтамасыз ете отырып, жоғары ұстау күшін қамтамасыз ете алады.
Жеті өлшемде қол жетімді (40, 50, 64, 80, 100, 125 және 160 мм) және кез келген түсіру және жылжыту тапсырмаларының ең жақсы шешімін табуға мүмкіндік беретін үш түрлі нұсқа (екі жақты, бір жақты N.O. және N.Z.). Тұтқалар бөлікті ұстау блогымен де қол жетімді. Жаңа серия антропоморфтық немесе бірлескен роботтардың, сондай-ақ түсіру және жылжыту қондырғыларында, материалдарды өңдеуде және станоктарды тиеу-түсіру операцияларында қолданылатын портал жүйелерінің бөлігі ретінде орнатуға арналған.
- Берік және жеңіл конструкция
- 3 өздігінен орталықтанатын губкалар
- IP40
- Тұтқаны үстіңгі және астыңғы бекіту
- Соңынан немесе астынан пневматикалық жалғау (түтіктерді пайдаланбай)
- Жақтардың екі қалпын анықтау
- Нұсқалары жарылғыш аймақтарда (ATEX) және жоғары температурада (130°C) пайдалану үшін қол жетімді.
- ROHS директивасына сәйкес
- Ашу және жабудың жоғары қайталануы
- Т-тәрізді бағыттағыштың арқасында жүктемелерге төзімділігі жоғары
- PTFE, силикон және мыс пайдаланылмайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGZT-040 |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP40 |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | алюминий |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 5Гц |
| Салмақ | 114ж |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырғыш төлке |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 180Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 201Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø40 мм |
| Тығыздағыштар | сутектелген бутадиен-нитрилді каучук (HNBR)/фторлы каучук (FPM/FKM/Viton) |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 60Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 67Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2.5 мм |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

