
- Бар
- Коды:23401
DHDS-16-A 1259491 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø16 мм, 2,5 мм жүріс, қос. іс-әрекет, M3
1 262 720 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHDS-16-A 1259491
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø16 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M3 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1259491 |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | DHDS-16-A |
| Салмақ | 96ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,136 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 42мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 87Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 120Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тұтқа |
| Өлшем | ø16 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 29Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 40Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 2.5 мм |
- Бағасы: 1 262 720 ₸




