
- Бар
- Коды:23404
DHDS-32-A-NC 1259494 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø32 мм, инсульт 3.9 мм, НЗ, M5
1 609 940 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHDS-32-A-NC 1259494
Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте жабық • Үлгі өлшемі: ø32 мм • Позицияны анықтау: сенсорларға арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1259494 |
| Кепілді қармау күші | Жабуға |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | DHDS-32-A-NC |
| Салмақ | 281ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,82 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 47мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты, әдетте жабық |
| Конструкция түрі | тұтқа |
| Өлшем | ø32 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 3.9 мм |
- Бағасы: 1 609 940 ₸




