
- Бар
- Коды:23405
DHDS-50-A 1259495 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø50 мм, 6 мм жүріс, қос. іс-әрекет, G1/8
1 986 462 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHDS-50-A 1259495
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø50 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1259495 |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | DHDS-50-A |
| Салмақ | 920г |
| Инерцияның массалық сәті | 6,1 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 55мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 750Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 840Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | тұтқа |
| Өлшем | ø50 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 250Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 280Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 6мм |
- Бағасы: 1 986 462 ₸




