
- Бар
- Коды:23406
DHDS-50-A-NC 1259496 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø50 мм, 6 мм инсульт, НЗ, G1/8
2 221 672 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHDS-50-A-NC 1259496
Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте жабық • Үлгі өлшемі: ø50 мм • Позицияны анықтау: сенсорларға арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1259496 |
| Кепілді қармау күші | Жабуға |
| Ұстағыш губкалар | Тот баспайтын болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | DHDS-50-A-NC |
| Салмақ | 932ж |
| Инерцияның массалық сәті | 6,18 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 50мс |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен және кілтпен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты, әдетте жабық |
| Конструкция түрі | тұтқа |
| Өлшем | ø50 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 6мм |
- Бағасы: 2 221 672 ₸




