
- Бар
- Коды:23416
HGDD-63-A 1163046 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø63 мм, 10 мм жүріс, G1/8
2 806 218 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGDD-63-A 1163046
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø63 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Қосылу мүмкіндігі: G1/8 • Қорғау класы: IP65 • Корпус материалы: алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1163046 |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қорғау сыныбы | IP65 |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | алюминий |
| Қақпақ | тот баспайтын болат |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | HGDD-63-A |
| Салмақ | 2175ж |
| Инерцияның массалық сәті | 29 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 145мс |
| Монтаждау | ішкі жіппен және кілтпен керек-жарақтардың көмегімен тесігі мен кілтімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, жабылу | 1659Н |
| Жалпы күш-жігер 6 барда, ашылуы | 1746Н |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.05 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Қосылу, ауаны үрлеу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 3 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сына тәрізді жетек |
| Өлшем | ø63 мм |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, жабу | 553Н |
| Әрбір губканы 6 барда ұстау күші, ашылуы | 582Н |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 10 мм |
- Бағасы: 2 806 218 ₸




