
- Бар
- Коды:23427
HGDT-25-A-G2 540861 FESTO - Үш нүктелі ұстағыш, ø25 мм, 3 мм жүріс, M5
1 989 738 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGDT-25-A-G2 540861
Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Өлшем өлшемі: ø25 мм • Позицияны анықтау: датчиктерге арналған магнитпен • Жалғау: M5 • Корпус материалы: COMPCOTE жабыны бар алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 540861 |
| Кепілді қармау күші | Жабуға |
| Ұстағыш губкалар | Шыңдалған,Болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 3 |
| Ғимарат | COMPCOTE жабыны бар алюминий |
| Қақпақ | тот баспайтын болат |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 4Гц |
| Таңбалау | HGDT-25-A-G2 |
| Салмақ | 203ж |
| Инерцияның массалық сәті | 0,5 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 25мс |
| Монтаждау | ішкі жіппен және кілтпен керек-жарақтардың көмегімен тесігі мен кілтімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.03 мм,0.2 мм |
| Қосылу | M5 |
| Қосылу, ауаны үрлеу | M5 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 4 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Конструкция түрі | сына тәрізді жетек |
| Өлшем | ø25 мм |
| Әрбір ысырманың жүрісі | 3мм |
- Бағасы: 1 989 738 ₸


