
- Бар
- Коды:23457
DHWS-32-A 1310182 FESTO - Бұрыштық ұстағыш, ø32 мм, 40°, қос. іс-әрекет, G1/8
938 985 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы DHWS-32-A 1310182
Ашылу бұрышы: 40° • Әрекет түрі: екі жақты әрекет • Стандартты өлшем: ø32 мм • Позицияны анықтау: сенсорларға арналған магнитпен • Жалғау: G1/8 • Корпус материалы: анодталған алюминий
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1310182 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | анодталған алюминий |
| Қақпақ | полиамид (PA) |
| Макс. ашу бұрышы | 40° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | ≤ 3Гц |
| Таңбалау | DHWS-32-A |
| Салмақ | 452ж |
| Инерцияның массалық сәті | 1,6 kgcm2 |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 77мс |
| Монтаждау | ішкі бұранда және орталықтандырушы төлкеарналған тесігі және орталықтандырушы төлкесі бар керек-жарақтардың көмегімен |
| Монтаждау ережесі | кез келген |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 810Нсм |
| Жалпы қармау сәті 6 барда, тұйықталу | 746Нсм |
| Позицияны анықтау | датчиктерге арналған магнитпен |
| Негізгі материал | алюминий |
| Қайталануы | 0.04 мм,0.2 мм |
| Қосылу | G1/8 |
| Жұмыс ортасы бойынша ескертпе | майлаумен жұмыс істеуге болады (кейіннен тұрақты майлау қажет) |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:4:4] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | екіжақты іс-қимыл |
| Өлшем | ø32 мм |
- Бағасы: 938 985 ₸




