
- Бар
- Коды:23461
HGWM-08-EO-G6 185693 FESTO - Бұрыштық ұстағыш, ø8 мм, 17°, БІРАҚ, M3
444 348 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGWM-08-EO-G6 185693
Ашылу бұрышы: 17° • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте ашық • Стандартты өлшем: ø8 мм • Қосылым: M3 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 185693 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. ашу бұрышы | 17° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGWM-08-EO-G6 |
| Салмақ | 23ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 1.2мс |
| Қайтарылатын серіппеден сәт | 0,5 Ncm |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Жалпы қармау сәті 6 барда, тұйықталу | 22Нсм |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | бір жақты, әдетте ашық |
| Конструкция түрі | көлбеу жазықтық |
| Өлшем | ø8 мм |
| Жүріс компенсаторының серіппесінің күші | 4 ÷ 6Н |
- Бағасы: 444 348 ₸



