
- Бар
- Коды:23470
HGWM-12-EZ-G6 185702 FESTO - Бұрыштық ұстағыш, ø12 мм, 14°, НЗ, М3
525 818 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HGWM-12-EZ-G6 185702
Ашылу бұрышы: 14° • Әрекет түрі: бір әрекетті, әдетте жабық • Стандартты өлшем: ø12 мм • Қосылым: M3 • Корпус материалы: тот баспайтын болат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 185702 |
| Ұстағыш губкалар | Қоспаланған болат |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Материал бойынша ескертулер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
| Қармау жақтарының саны | 2 |
| Ғимарат | тот баспайтын болат |
| Қақпақ | полиформальдегид (ПОМ) |
| Макс. ашу бұрышы | 14° |
| Макс. қармау жұмысының жиілігі | 4Гц |
| Таңбалау | HGWM-12-EZ-G6 |
| Салмақ | 75ж |
| Мин. жабылу уақыты 6 барда | 2.8мс |
| Қайтарылатын серіппеден сәт | 1,5 Ncm |
| Монтаждау | ішкі бұрандамен |
| Жалпы түсіру сәті 6 барда, ашылуы | 76Нсм |
| Негізгі материал | тот баспайтын болат |
| Қайталануы | 0.02 мм |
| Қосылу | M3 |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -5 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 2 ÷ 8бар |
| Әрекет түрі | біржақты, әдетте жабық |
| Конструкция түрі | көлбеу жазықтық |
| Өлшем | ø12 мм |
| Жүріс компенсаторының серіппесінің күші | 10 ÷ 23Н |
- Бағасы: 525 818 ₸



