
- Бар
- Коды:85339
PV 6/4 CAMOZZI - 6x4 мм ПВХ шлангісі, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PV 6/4
Түтік (өрілген ПВХ).Тек жиналмалы гайкамен фитингтерді бекітуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PV 6/4 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 22г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 22ж |
| Мин. иілу радиусы | 50 мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 40бар |
| Көкшланг/түтік | поливинилхлорид (ПВХ, PVC) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

