
- Бар
- Коды:85340
PV 8/6 CAMOZZI - 8x6 мм ПВХ шлангісі, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PV 8/6
Түтік (өрілген ПВХ).Тек жиналмалы гайкамен фитингтерді бекітуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PV 8/6 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 30г/м |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 31ж |
| Мин. иілу радиусы | 60 мм |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 38бар |
| Көкшланг/түтік | поливинилхлорид (ПВХ, PVC) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

