
- Бар
- Коды:180300
TRN 10/8-A CAMOZZI - 10х8 мм полиамидті түтік, қызғылт сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 10/8-A
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Түсі: қызғылт сары • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 10/8-A |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 29.1г/м |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Үзілуге қысым | 48бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 31ж |
| Мин. иілу радиусы | 60 мм |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Қызғылт сарышланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

