
- Бар
- Коды:180308
TRN 12/10-G CAMOZZI - 12х10 мм полиамидті түтік, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 12/10-G
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Түсі: сары • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 12/10-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 35.6г/м |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Үзілуге қысым | 36бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 38ж |
| Мин. иілу радиусы | 85мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Сарышланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

