
- Бар
- Коды:226737
TRN 12/9 CAMOZZI - 12х9 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 12/9
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 9 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 12/9 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 35.6г/м |
| Ішкі диаметрі | 9 мм |
| Үзілуге қысым | 36бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 38ж |
| Мин. иілу радиусы | 85мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

