
- Бар
- Коды:180315
TRN 14/12-R CAMOZZI - 14х12 мм полиамидті түтік, қызыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 14/12-R
Сыртқы диаметрі: 14 мм • Ішкі диаметрі: 12 мм • Түсі: қызыл • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 14/12-R |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 42г/м |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Үзілуге қысым | 30бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 43г |
| Мин. иілу радиусы | 90 мм |
| Сыртқы диаметрі | 14 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қызылшланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

