
- Бар
- Коды:85386
TRN 15/12,5 CAMOZZI - 15х12,5 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 15/12,5
Сыртқы диаметрі: 15 мм • Ішкі диаметрі: 12.5 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 15/12,5 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 55,6г/м |
| Ішкі диаметрі | 12.5 мм |
| Үзілуге қысым | 36бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 57ж |
| Мин. иілу радиусы | 100мм |
| Сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

