
- Бар
- Коды:85387
TRN 16/13 CAMOZZI - 16х13 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 16/13
Сыртқы диаметрі: 16 мм • Ішкі диаметрі: 13 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 16/13 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 70.3г/м |
| Ішкі диаметрі | 13 мм |
| Үзілуге қысым | 40бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 70г |
| Мин. иілу радиусы | 110 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 13бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

