
- Бар
- Коды:85378
TRN 3/2 CAMOZZI - 3х2 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 3/2
Сыртқы диаметрі: 3 мм • Ішкі диаметрі: 2 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 3/2 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 4г/м |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Үзілуге қысым | 80бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 40г |
| Мин. иілу радиусы | 10 мм |
| Сыртқы диаметрі | 3 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 27бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

