
- Бар
- Коды:180281
TRN 4/2-G CAMOZZI - 4х2 мм полиамидті түтік, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 4/2-G
Сыртқы диаметрі: 4 мм • Ішкі диаметрі: 2 мм • Түсі: сары • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 4/2-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 9.7г/м |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Үзілуге қысым | 132бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 10г |
| Мин. иілу радиусы | 16мм |
| Сыртқы диаметрі | 4 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 44бар |
| Сарышланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

