
- Бар
- Коды:85380
TRN 5/3 CAMOZZI - 5х3 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 5/3
Сыртқы диаметрі: 5 мм • Ішкі диаметрі: 3 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 5/3 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 12.9г/м |
| Ішкі диаметрі | 3 мм |
| Үзілуге қысым | 100бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 14ж |
| Мин. иілу радиусы | 20мм |
| Сыртқы диаметрі | 5 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 33бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

